sobota, 16.02.2019r.
Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany


Zawodnicy


Największą sekcją Automobilklubu STOMIL w Dębicy jest sekcja samochodowa. Zrzesza ona kierowców i pilotów startujących w SuperOesach, Wyścigach, KJS-ach, Rajdowym Pucharze Polski oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Kierowcy

  1. Adam Florkiewicz - Fiat Seicento 1.2
  2. Adam Kędzior - BMW 318ti
  3. Adam Sidor - Opel Astra GSi
  4. Andrzej Dykas - Subaru Impreza WRX STI N14
  5. Andrzej Kaczmarek - Seat Leon 1.8 Turbo
  6. Barbara Łuszcz - BMW E34 4.0 V8
  7. Bogdan Wiśniowski - Renault Clio 1.8 16V
  8. Damian Halz - Fiat 126p
  9. Dariusz Gajdosz - Fiat Cinquecento
  10. Dominik Momola - Citroen Saxo VTS
  11. Dominik Przywara - Renault Clio Sport
  12. Filip Hałka - Citroen C2
  13. Filip Pezdan - Subaru Impreza
  14. Grzegorz Olszewski - Opel Astra GSi
  15. Grzegorz Pławecki - Honda Civic Type-R
  16. Jacek Kędzior - Opel Corsa
  17. Jakub Gąsior - Mercedes Benz W201
  18. Jan Biegoń - Toyota MR2
  19. Jan Sulisz - Fiat 126p 900
  20. Jarosław Wełna - Citroen Saxo VTS
  21. Jerzy Suder - Ford Fiesta PROTO
  22. Kamil Momola - Fiat Seicento
  23. Kamil Sakłak - Fiat 125p 1.8is PROTO
  24. Karol Chalibożek - Fiat 126p
  25. Karol Solarz - Fiat Seicento
  26. Konrad Susz - Subaru Impreza WRX
  27. Krzysztof Janów - Peugeot 205
  28. Krzysztof Kędzior - Renault Clio
  29. Krzysztof Łuszcz - BMW 325 e36
  30. Krzysztof Przywara - Peugeot 206 RC
  31. Łukasz Jędryka - Opel Tigra
  32. Maciej Moskal - Opel Tigra
  33. Marcin Nowak - Mitsubishi Lancer EVO X
  34. Marcin Tabasz - Fiat 126p
  35. Marek Pacholarz - Peugeot 106 Rally
  36. Mariusz Dubanik - Fiat Seicento
  37. Mariusz Mróz - Opel Tigra
  38. Mateusz Janów - Peugeot 205
  39. Mateusz Surowiec - BMW 318 E36
  40. Michał Rokita - Renault Clio Sport
  41. Patryk Setlak - Fiat 126p
  42. Patryk Szalacha - Fiat Seicento
  43. Paweł Drobicki - Opel Corsa
  44. Paweł Prokop - BMW 320 Compact
  45. Piotr Horodyński - BMW 328 E36
  46. Piotr Kudłacz - Mitsubishi Lancer EVO VIII
  47. Rafał Szerszeń - Mitsubishi Lancer EVO VIII
  48. Robert Długopolski - Honda Civic Type-R
  49. Robert Wilk - Fiat 126p
  50. Tomasz Pawełek - Fiat Cinquecento 1.2
  51. Wojciech Kędzior - Renault Clio 2.0
  52. Wojciech Marciniec - Fiat 126p 900
  53. Wojciech Nagórzański - Renault Clio Sport

Piloci

  1. Adrian Mroszczyk
  2. Adrian Wodzisz
  3. Agnieszka Bielatowicz
  4. Bartłomiej Dziurzyński
  5. Jakub Czoch
  6. Konrad Lipiński
  7. Łukasz Patla
  8. Marcin Marciniec
  9. Marek Szęszoł
  10. Mariusz Panek
  11. Monika Nagórzańska
  12. Patryk Kot
  13. Paweł Piczak
  14. Waldemar Ulak
  15. Wojciech Wysokiński


Sekcja Trialowa


W Pucharze Polski w trialu w barwach Automobilklubu STOMIL w Dębicy startują:
  1. Konrad Susz - Gas Gas TXT 280
  2. Wojciech Bolek - Sherco 290
  3. Grzegorz Grabowy - Beta Rev 270
  4. Patryk Cholewa - Beta Evo 290
  5. Tomasz Susz
  6. Maciej Dubiel
  7. Patryk Susz


Sekcja BRD


Pod kierownictwem Jerzego Ostręgi w Automobilklubie działa sekcja Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zrzesza ona uczniów Zespołu Szkół w Czarnej, którzy z sukcesami od lat startują w turniejach BRD.

Drużyna Szkoły Podstawowej:

  1. Fabian Szęszoł
  2. Przemysław Szot
  3. Szymon Toczyński
  4. Konrad Kusek
  5. Emilia Petela
  6. Emilia Nytko
  7. Klaudia Mazur
  8. Wiktoria Sterkowiec

Drużyna Gimnazjum:

  1. Maciej Para
  2. Tomasz Kutrzuba
  3. Jakub Wulkowicz
  4. Kacper Waśko
  5. Mateusz Dulian
  6. Łukasz Ziarko


Nasi partnerzy:


















Projekt i wykonanie UniHost.pl