wtorek, 18.06.2019r.
Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli


Zawodnicy


Największą sekcją Automobilklubu STOMIL w Dębicy jest sekcja samochodowa. Zrzesza ona kierowców i pilotów startujących w SuperOesach, Wyścigach, KJS-ach, Rajdowym Pucharze Polski oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Kierowcy

  1. Adam Florkiewicz - Fiat Seicento 1.2
  2. Adam Kędzior - BMW 318ti
  3. Adam Rachfał - Honda Civic
  4. Adam Sidor - Opel Astra GSi
  5. Andrzej Dykas - Subaru Impreza WRX STI N14
  6. Andrzej Kaczmarek - Seat Leon 1.8 Turbo
  7. Barbara Łuszcz - BMW E34 4.0 V8
  8. Bogdan Wiśniowski - Renault Clio 1.8 16V
  9. Damian Halz - Fiat 126p
  10. Dariusz Gajdosz - Fiat Cinquecento
  11. Dominik Momola - Citroen Saxo VTS
  12. Dominik Przywara - Renault Clio Sport
  13. Filip Hałka - Citroen C2
  14. Filip Pezdan - Subaru Impreza
  15. Grzegorz Olszewski - Opel Astra GSi
  16. Grzegorz Pławecki - Honda Civic Type-R
  17. Jacek Kędzior - Opel Corsa
  18. Jakub Gąsior - Mercedes Benz W201
  19. Jan Biegoń - Toyota MR2
  20. Jan Sulisz - Fiat 126p 900
  21. Jarosław Wełna - Citroen Saxo VTS
  22. Jerzy Suder - Ford Fiesta PROTO
  23. Kamil Momola - Fiat Seicento
  24. Kamil Sakłak - Fiat 125p 1.8is PROTO
  25. Karol Chalibożek - Fiat 126p
  26. Karol Solarz - Fiat Seicento
  27. Karol Zardzewiały - Renault Clio Sport
  28. Konrad Susz - Subaru Impreza WRX
  29. Krzysztof Janów - Peugeot 205
  30. Krzysztof Kędzior - Renault Clio
  31. Krzysztof Łuszcz - BMW 325 e36
  32. Krzysztof Przywara - Peugeot 206 RC
  33. Łukasz Jędryka - Opel Tigra
  34. Łukasz Włodarczyk - Subaru Impreza
  35. Maciej Moskal - Opel Tigra
  36. Marcin Nowak - Mitsubishi Lancer EVO X
  37. Marcin Tabasz - Fiat 126p
  38. Marek Pacholarz - Peugeot 106 Rally
  39. Mariusz Dubanik - Fiat Seicento
  40. Mariusz Mróz - Opel Tigra
  41. Mateusz Janów - Peugeot 205
  42. Mateusz Surowiec - BMW 318 E36
  43. Michał Rokita - Renault Clio Sport
  44. Monika Ryndak - Renault Clio Sport
  45. Patryk Setlak - Fiat 126p
  46. Patryk Szalacha - Fiat Seicento
  47. Paweł Drobicki - Opel Corsa
  48. Paweł Prokop - BMW 320 Compact
  49. Piotr Horodyński - BMW 328 E36
  50. Piotr Kudłacz - Mitsubishi Lancer EVO VIII
  51. Rafał Szerszeń - Mitsubishi Lancer EVO VIII
  52. Robert Długopolski - Honda Civic Type-R
  53. Robert Wilk - Fiat 126p
  54. Tomasz Pawełek - Fiat Cinquecento 1.2
  55. Wojciech Kędzior - Renault Clio 2.0
  56. Wojciech Marciniec - Fiat 126p 900
  57. Wojciech Nagórzański - Renault Clio Sport

Piloci

  1. Adrian Mroszczyk
  2. Adrian Wodzisz
  3. Agnieszka Bielatowicz
  4. Albert Florkiewicz
  5. Aleksandra Piekarska
  6. Bartłomiej Dziurzyński
  7. Jakub Czoch
  8. Jakub Kubat
  9. Konrad Lipiński
  10. Łukasz Patla
  11. Marcin Marciniec
  12. Marek Szęszoł
  13. Mariusz Panek
  14. Monika Nagórzańska
  15. Oskar Tichanowicz
  16. Patryk Kot
  17. Paweł Piczak
  18. Sławomir Leja
  19. Waldemar Ulak
  20. Wojciech Wysokiński


Sekcja Trialowa


W Pucharze Polski w trialu w barwach Automobilklubu STOMIL w Dębicy startują:
  1. Konrad Susz - Gas Gas TXT 280
  2. Wojciech Bolek - Sherco 290
  3. Grzegorz Grabowy - Beta Rev 270
  4. Patryk Cholewa - Beta Evo 290
  5. Tomasz Susz
  6. Maciej Dubiel
  7. Patryk Susz


Sekcja BRD


Pod kierownictwem Jerzego Ostręgi w Automobilklubie działa sekcja Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zrzesza ona uczniów Zespołu Szkół w Czarnej, którzy z sukcesami od lat startują w turniejach BRD.

Drużyna Szkoły Podstawowej:

  1. Fabian Szęszoł
  2. Przemysław Szot
  3. Szymon Toczyński
  4. Konrad Kusek
  5. Emilia Petela
  6. Emilia Nytko
  7. Klaudia Mazur
  8. Wiktoria Sterkowiec

Drużyna Gimnazjum:

  1. Maciej Para
  2. Tomasz Kutrzuba
  3. Jakub Wulkowicz
  4. Kacper Waśko
  5. Mateusz Dulian
  6. Łukasz Ziarko


Nasi partnerzy:


















Projekt i wykonanie UniHost.pl