niedziela, 28.11.2021r.
Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy

2021-11-25

W tym roku MR2 TEAM Janek Biegoń uczestniczył w całym cyklu pucharu Classicauto Cup 2021, na który składały się zawody na: 2 x Tor Kielce, 2 x Motopark Ułęż, Tor Słomczyn i Autodrom Jastrząb. W dwóch rundach w rywalizacji również uczestniczyli nasi klubowicze Marcin i Andrzej Jaskot (Honda Civic VTI). Przez cały sezon nasi zawodnicy meldowali się na podium poszczególnych eliminacji, a w finale na Torze Kielce już tylko bronili zdobytych pozycji. 20 listopada odbyła się Gala Mistrzów w kawiarni Autodromu Jastrząb, gdzie Andrzej Jaskot odebrał puchar za Vicemistrzostwo Youngtimer kl.1600.
Janek Biegoń puchary za Mistrzostwo Vintage & Oldtimer kl.1600, Vicemistrzostwo w grupie Vintage & Oldtimer i drugie miejsce w klasyfikacji Oldboyów "Legendy rajdów".

Zawodnikom serdecznie gratulujemy, a fanów szybkiej jazdy po torze informujemy, że do uczestnictwa w Classicauto Cup nie jest potrzebne prawo jazdy ani ubezpieczone i zarejestrowane auto. Pojazdy i kierowcy bez limitu wieku.

pp


2021-11-12

7 listopada nasza załoga Dominik Przywara / Jakub Kubat w Renault Clio Sport wzięła udział w 3 Super KJS AnnA - 3 rundzie Opolskiego Samochodowego Pucharu Rajdowego 2021. Zawodnicy mieli do pokonania dwa czterokilometrowe odcinki: podjazd na górę Św Anny oraz Czarnocin. Po czystej i bezproblemowej jeździe nasi koledzy zameldowali się na mecie na 5 miejscu w klasie oraz 16 w generalce. Gratulujemy.
 

pp


2021-10-28

Zarząd Automobilklubu STOMIL w Dębicy serdecznie zaprasza wszystkich zawodników, członków oraz sympatyków na ANDRZEJKI KLUBOWE, które odbędą się w piątek 26 listopada 2021 o godzinie 19 w Hotelu Millenium w Żyrakowie. Zapisy na imprezę przyjmuje Basia tel. 509 060 667 lub e-mail: akstomil@poczta.fm. Koszt 100 zł/osobę w pierwszym terminie zgłoszenia, tzn. do 19 listopada 2021. Koszt 150zł/osobę w drugim terminie do 24 listopada. Płatność gotówką przyjmujemy w każdą środę w godz. 18-19 w siedzibie Automobilklubu Stomil w Dębicy ul. Kochanowskiego. Cena zawiera dania gorące, zimną płytę, napoje oraz oprawę muzyczną. Zapraszamy i do zobaczenia.

pp


2021-10-17

W niedzielę 17 października odbył się Super Sprint Żyraków. Pogoda dopisała i 30 załóg przystąpiło do rywalizacji na 2 kilometrowym odcinku. Po 3 przejazdach w poszczególnych klasach na podium stanęli:
Gość
1. Robert Tulicki / Radosław Zawiślak - Subaru Impreza
Klasa K1
1. Andrzej Kaczmarek / Jakub Kubat - Seat Leon
2. Dawid Wideł / Jakub Ruchała - Mitsubishi Lancer EVO
3. Igor Maciechowski / Stanisław Czauderna - BMW
Klasa K2
1. Wojciech Kędzior / Yuri Maliar - Renault Clio
2. Dominik Przywara / Kinga Cesarz - Renault Clio
3. Jacek Bieszczad / Paweł Piczak - Honda Civic
Klasa K3
1. Kacper Maniak / Łukasz Patla - Peugeot 106
2. Zbigniew Pasierb / Patryk Kret - Honda Civic
3. Jacek Jaworski / Grzegorz Banach - Honda Civic
Klasa K4
1. Kamil Pociask / Kamil Książek - Fiat Cinquecento
2. Marcin Szczepan / Natalia Kędzior - Fiat Seicento
3. Łukasz Kamiński / Jakub Siedleczka - Peugeot 106
Klasa Fiat
1. Dawid Kalisz / Piotr Szudy - Fiat Seicento
2. Jacek Janeczko / Damian Plęs - Fiat Seicento
3. Damian Falandysz / Miłosz Chrzan - Fiat Seicento

Dziękujemy Wójtowi Gminy Żyraków Panu Markowi Rączce, Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie, sponsorom imprezy: Bacatrans, Rotinger, Cheeloo, Hotel Millenium, redakcji Radiostrady w Radiu Kraków za patronat medialny oraz Straży Pożarnej, Policji oraz ekipie karetki. Szczególne podziękowania jak zwykle dla działaczy AK Stomil, którzy pomogli w organizacji.

galeria zdjęć Tadeusza Kielara

pp

Do pobrania:

wyniki_klasy_zyrakow_2021.pdf
wyniki_generalka_zyrakow_2021.pdf

2021-10-04

Zapraszamy na kolejne zawody, tym razem do gminy Żyraków, gdzie 17 października odbędzie się Super Sprint o Puchar Wójta Gminy Żyraków. Będzie to 9 Runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego i 4 Runda Mistrzostw Galicji w Super Sprincie. Do przejechania będzie 2 kilometrowy płaski odcinek ze startem zlokalizowanym w Wiewiórce, a metą w Zasowie. Biuro zawodów będzie mieściło się w jak zwykle gościnnym Hotelu Millenium w Żyrakowie.

Zawodników prosimy o dokładne wypełnienie załączonego formularza zgłoszenia i przesłanie go na adres akstomil@poczta.fm wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego oraz skanami lub zdjęciami prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego oraz ubezpieczenia. Pozwoli to skrócić do minimum formalności w biurze zawodów.

Zapraszamy zawodników oraz kibiców.

pp

Do pobrania:

regulamin_uzupelniajacy_zyrakow_2021.pdf
zgloszenie_zyrakow.doc
oswiadczenie _covid_zyrakow.doc
lista_zgloszen_zyrakow_2021.pdf
komunikat_nr1_zyrakow_2021.doc

Nasi partnerzy: