piątek, 19.04.2019r.
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

2019-04-08 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Nasi w Memoriale

W dniach 05-07 kwietnia w Wieliczce odbył się 3 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Na tak poważnej imprezie nie mogło zabraknąć reprezentacji naszego klubu i tak:
Robert Długopolski / Paweł Piczak - Honda Civic Type-R - 9 miejsce w klasie 2
Michał Szerla / Oskar Tichanowicz - Citroen AX GT - 9 miejsce w klasie 1
Bartosz Bąk / Adrian Mroszczyk - Honda Civic Type-R - nie ukończyli

Gratulujemy wyników i dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu.

pp


2019-04-08 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

KJS Rajd Ziemi Dębickiej 2019

Od wielu lat dostajemy zapytania, dlaczego w Dębicy nie organizujemy KJS-ów. Tak więc w tym roku z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich na KJS Rajd Ziemi Dębickiej, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Dębica Pana Stanisława Rokosza oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pana Krzysztofa Lipczyńskiego, który odbędzie się już 28 kwietnia. Będzie to 2 runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS.

Baza zawodów będzie zlokalizowana w Pustkowie Osiedlu, skąd zawodnicy wyruszą na 3 próby sportowe w Kochanówce i Stobiernej: Ring, Osada i Owady. W sumie do przejechania będzie 15,3km oesowych ciekawych drogowych prób.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem uzupełniającym i wysyłania zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy zawodników i kibiców.

pp

Do pobrania:

regulamin_uzupelniajacy_rzd_2019.pdf
zgloszenie_rzd_2019.doc
prowizoryczna_lista_zgloszen_RZD_2019.pdf

2019-03-30 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Wyniki Super Oesu dla Mai.

Nietypowo, bo w sobotę odbyła się 1 runda Pucharu AK Stomil oraz Mistrzostw Galicji 2019, czyli Super Oes dla Mai pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Brzostek Pana Wojciecha Staniszewskiego. Na szczęście dopisała pogoda i 38 załóg mogło zmierzyć się z bardzo trudną trasą w pełnym wiosennym słońcu. Początek odcinka specjalnego przebiegał wąskim i nierównym asfaltem pod górę, następnie szybka i gładka partia po prawie płaskim, a na koniec bardzo ostre i kręte spadanie do mety - słowem esencja rajdów. Kierowcy podeszli z dużym respektem do tak wymagającego odcinka, co zaowocowało brakiem jakichkolwiek "dzwonów" i błyskawicznym tempem rozegrania zawodów. Pełne wyniki Super Oesu w załączniku.

Poza sportową rywalizacją zawody te miały na celu pomoc małej Mai, córce naszego klubowego kolegi. Stowarzyszenie Czarne Gryfy przygotowało dużo atrakcji przy starcie odcinka i myślimy, że ten cel również został zrealizowany.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji zawodów, a szczególnie Czarnym Gryfom. Do zobaczenia na następnych zawodach.

galeria zdjęć by T.Kielar

galeria zdjęć by M.Włodek

pp

Do pobrania:

wyniki_maja_2019.pdf

2019-03-21 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 20 marca zmarł nasz klubowy kolega i wieloletni działacz AK Stomil Stanisław Kulig.

Msza żałobna zostanie odprawiona w sobotę 23 marca o godzinie 12 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego przy ul. Cmentarnej w Dębicy, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego na Cmentarz Parafialny (stary).

Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

pp


2019-03-11 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Ściganie czas zacząć

Automobilklub STOMIL w Dębicy serdecznie zaprasza na Super Oes dla Mai, czyli zawody, które odbędą się na drogowym odcinku w okolicach Grudnej Dolnej w sobotę 30 marca 2019 r.

Podobnie jak w poprzednim roku, łączymy siły z zaprzyjaźnionymi automobilklubami, aby cykle Puchar Automobilklubu Stomil (5 rund) oraz Mistrzostwa Galicji (6 rund) były dla Was jak najciekawsze. I tak nadchodzące zawody będą pierwszą rundą obu tych cykli. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami oraz do jak naliczniejszego udziału.

Aby wziać udział w zawodach, wystarczy posiadać sprawny technicznie samochód oraz kaski dla siebie i pilota. Do Waszej dyspozycji będzie nowy drogowy odcinek o długości 2 km, z którym najpierw należy dwukrotnie się zapoznać, a nastepnie wykonać 3 przejazdy na czas. Załoga, która uzyska najkrótszy sumaryczny czas przejazdów wygrywa. Proste? W takim razie wypełnij załączony formularz zgłoszenia i do zobaczenia na starcie.

Poza stroną sportową, te zawody mają jeszcze jeden bardzo ważny cel: pomoc małej Mai. Ta kilkumiesięczna dziewczynka, ciężko doświadczona przez los, wymaga stałej rehabilitacji oraz drogich leków. Pomóżmy tak jak umiemy. W trakcie trwania zawodów będzie prowadzona zbiórka pieniędzy, a po zakończeniu przejazdów sportowych odbędą się przejazdy licytowane - jak na Motoorkiestrze. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda jazda po prawdziwym rajdowym odcinku, to nie może Cię tam zabraknąć.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

pp

Do pobrania:

regulamin_pucharu_akstomil_2019.pdf
regulamin_ramowy_galicja_2019.pdf
regulamin_uzupelniajacy_maja_2019.pdf
o_mai.jpg
zgloszenie_maja_2019.doc
Lista_zgloszen_Brzostek_2019.pdf
uzyczenie_pojazdu.docx
Harmonogram OA BK Brzostek 2019.pdf

Nasi partnerzy:


Projekt i wykonanie UniHost.pl