piątek, 15.02.2019r.
Imieniny: Arnolda, Jowity, Georginy

2019-02-06 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Zniżki na ubezpieczenie OC dla klubowiczów

Informujemy, że dla członków klubów PZM takich jak AK Stomil w Dębicy firma Compensa przewiduje dodatkowe zniżki na obowiązkowe ubezpieczenia OC samochodów oraz motocykli. Zniżka -70% oraz dodatkowe -15% jest przewidziana dla pojazdów powyżej 25 roku eksploatacji (zgodnie z datą produkcji), których właściciel posiada aktywną kartę członkowską PZM na 2019 rok.

Szczegóły dostępne pod linkiem: https://www.pzm.pl/pojazdy-zabytkowe/compensa

pp


2019-01-14 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Zagraliśmy po raz siódmy z WOŚP

AK Stomil już po raz siódmy zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy organizując w niedzielę na dębickim rynku Motoorkiestrę. Od godziny 10:30 do 14 na zamkniętej trasie rywalizowało ze sobą 40 załóg. Pomimo trudnych, zmiennych warunków i topniejącego śniegu, zawody przebiegły bardzo sprawnie i bez strat w sprzęcie. W poszczególnych klasach zwyciężyli:
Klasa 1
1. Patryk SETLAK / Paweł WRONA - Fiat 126p
2. Wojciech MARCINIEC / Marcin MARCINIEC - Fiat 126p
3. Karol CHALIBOŻEK / Patryk LIANA - Fiat 126p
Klasa 2
1. Szczepan KRZYWDZIAK / Piotr FILIPEK - Fiat Seicento
2. Adam FLORKIEWICZ / Albert FLORKIEWICZ - Fiat Seicento
3. Mariusz MRÓZ / Sławomir MRÓZ - Opel Tigra
Klasa 3
1. Jerzy NIEMIEC / Tomasz SAGANOWSKI - Citroen Saxo
2. Tomasz BORYCZKO / Jakub BORYCZKO - FSO Polonez
3. Marek PACHOLARZ / Łukasz RZESZOWSKI - Peugeot 106
Klasa 4
1. Krzysztof PRZYWARA / Magdalena GRABOWSKA - Peugeot 206 RC
2. Paweł PROKOP / Konrad LIPIŃSKI - BMW 320
3. Marcin OWCA / Bartłomiej SOKOŁOWSKI - Honda Civic
Klasa 5
1. Maciej GACA / Bartosz DĄBROWA - Mitsubishi Lancer EVO X
2. Jan SIKORA / Paweł KRAWCZYK - Subaru Impreza
3. Tomasz ZIELIŃSKI / Wojciech MICHORCZYK - Subaru Impreza STI
Klasa Gość
1. Jerzy SUDER / Krzysztof ŚWISTAK - Ford Fiesta Proto
2. Filip PEZDAN / Paweł PICZAK - Subaru Impreza
3. Maciej KMIECIK / Bartłomiej Baś - Honda Civic

Od godziny 14 zaczęły się przejazdy licytowane, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Najwięcej chętnych oczywiście przyciągnęły najmocniejsze samochody: Ford Fiesta Proto, Mistubishi Lancer, Subaru Impreza czy Seat Leon. W międzyczasie w muszli koncertowej odbywały się licytacje gadżetów przekazanych od sponsorów.

Pomimo niesprzyjającej pogody, cała impreza była bardzo udana, a my z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję za rok.

galeria zdjęć by M.Włodek

pp

Do pobrania:

wyniki_motoorkiestra_2019.pdf

2018-12-29 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

ZAPRASZAMY NA MOTOORKIESTRĘ 

W tym roku również będziemy wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, organizując po raz kolejny Dębicką Motoorkiestrę. Zawody zostaną rozegrane na znanej z poprzednich lat trasie w samym centrum Dębicy przy Rynku w dniu 13 stycznia 2019.
Aby wziąć udział, wystarczy mieć sprawny samochód dopuszczony do ruchu drogowego, ubezpieczenia OC i NW oraz kaski. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć rajdową adrenalinę na typowo miejskim, a więc w miarę bezpiecznym odcinku.

Dla pozostałych osób, po zawodach ok. godz 14, przewidujemy licytowane przejazdy pokazowe z uczestnikami. Będzie można zasiąść na prawym fotelu wybranej przez siebie rajdówki i pokonać trasę wokół rynku trochę szybciej niż zwykle. Dla fanów motoryzacji będzie to doskonała okazja sprawdzenia takich samochodów jak Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer EVO czy tylno napędowych driftowozów, które na pewno się pojawią. W muszli koncertowej na rynku przez cały czas trwania imprezy będzie odbywała się licytacja gadżetów przekazanych od sponsorów. Dzięki uprzejmości wypożyczalni samochodów Autopremio, wylicytować będzie można koszulkę oraz piłki z autografami Artura Jędrzejczyka. Całkowity dochód z zawodów oraz licytacji zasili konto WOŚP. W przejazdach licytowanych mogą uczestniczyć dzieci pod warunkiem, że mają powyżej 1,4m wzrostu oraz są pod opieką rodziców.

W celu zgłoszenia się do udziału w zawodach prosimy o dokładne wypełnienie załączonej karty zgłoszenia. Razem z wpisowym prosimy również o uregulowanie składki członkowskiej na 2019r - 60zł.

Do zobaczenia na trasie.

pp

Do pobrania:

reg_uzup_Moto_2019 - zatwierdzony.pdf
zgloszenie_motoorkiestra_2019.doc
plakat_Moto.jpg
prowizoryczna_lista_startowa_Moto_2019.pdf
Harmonogram OA BK Moto 2019.pdf

2018-12-11 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Grudzień w Automobilklubie STOMIL

Pomimo niesprzyjającej aury u nas w Automobilklubie ciągle się coś dzieje.

8 grudnia w Świdnicy odbyła się gala wręczenia pucharów za cykl Tarmac Masters, w którym tytuł mistrzowski w klasie SK Gość zajęła nasza załoga Jerzy Suder / Krzysztof Świstak - Mitsubishi Lancer EVO X. Nasi zawodnicy odebrali puchary, a następnie bawili się na after party do rana.

Również 8 grudnia w Superbarbórce na Torze Kielce wziął udział Paweł Prokop (BMW 320) i jadąc bardziej bokiem niż na czas po mega śliskim torze zajął 7 miejsce w klasie IV.

Z kolei w niedzielę 9 grudnia w Rzeszowie odbyły się zawody pod nazwą Moto-Mikołaj, połączone ze zbiórką pieniędzy dla podopiecznych Fundacji Iskierka, pacjentów Kliniki Onkohematologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Andrzej Kaczmarek w Seacie Leonie otwierał trasę jako "zerówka", a Adam Florkiewicz z Albertem Florkiewiczem we Fiacie Seicento zajęli 2 miejsce w klasie A3.

Działacze w klubie również intensywnie pracowali m.in przy Rajdzie Podkarpackim oraz wspomnianych Moto-Mikołajkach. Na chwilę obecną największym wyzwaniem jest organizacja Motoorkiestry 2019. 17 grudnia opublikujemy regulamin i rozpoczynamy zgłoszenia. Trasa bez zmian, jak w 2018 roku. Do zobaczenia.

pp


2018-12-02 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

30 Rajd Podkarpacki

2 grudnia w Krośnie odbył się 30 Rajd Podkarpacki, połączona runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia, Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super KJS oraz w KJS. Zawodnicy ścigali się na dwóch drogowych odcinkach oraz na stadionie żużlowym w Krośnie. Nasz klub godnie reprezentowali:
Jerzy Suder / Krzysztof Świstak - Ford Fiesta Proto - 2 miejsce w Gość SKJS
Andrzej Dykas / Waldemar Ulak - Subaru Impreza STI - 3 miejsce w klasie 4 SKJS
Grzegorz Olszewski / Patryk Kot - Opel Astra GSi - 3 miejsce w klasie 3 SKJS
Bogdan Wiśniowski / Mateusz Wiśniowski - Renault Clio - 4 miejsce w klasie 3 KJS
Mariusz Dubanik / Grzegorz Dubanik - Fiat Seicento - 1 miejsce w klasie Fiat KJS
Adam Florkiewicz / Albert Florkiewicz - Fiat Seicento - 3 miejsce w klasie Fiat KJS
Andrzej Kaczmarek / Jakub Kubat - Seat Leon - nie ukończyli KJS
Patryk Szalacha / Maciej Banaś - Fiat Seicento - nie ukończyli KJS

galeria zdjęć

pp


Nasi partnerzy:


Projekt i wykonanie UniHost.pl