sobota, 15.05.2021r.
Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

2010-01-18 | komentarzy: 1 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

1 eliminacja Klubowych Zawodów Samochodowych - Sośnice 2010.

W dniu 15 stycznia 2010 roku dowiedziałem się, iż są trudności techniczne na trasie Gnojnica Dolna – Ropczyce, ul. Ogrodnicza na której planowaliśmy rozegrać wyścig o Puchar Burmistrza Ropczyc w dniu 21 lutego 2010. W dniu 16 stycznia br. przyszedł mi z pomocą Pan Czesław Leja – Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie, na którego terenie w tym samym terminie możemy rozegrać tą eliminację. Ze względów organizacyjnych wybrałem znaną nam z tamtego roku trasę Wielopole Skrzyńskie – Sośnice, która w chwili obecnej jest mocno zaśnieżona i spodziewamy się dalszych opadów śniegu. Ponieważ posiadamy dla niej większość niezbędnych dokumentów umożliwiających uzyskanie stosownych zgód w tak krótkim terminie, ponieważ gospodarze są w stanie drogę tę odśnieżyć nawet przy bardzo dużych opadach, istnieje w pobliżu zaplecze do przeprowadzenia odbioru administracyjnego, ogrzania się w przypadku mrozu, dlatego właśnie na nią zdecydowaliśmy się.

Przez to w imieniu swoim i Wójta Gminy Wielopole Skrzyńskie zapraszam do startu i kibicowania w eliminacji Samochodowych Zawodów Klubowych Automobilklubu „Stomil” w Dębicy w sezonie 2010. Wyścig w Gnojnicy Dolnej rozegramy, gdy będzie to możliwe – wstępnie szacujemy to na połowe 2010 roku.

W ślad za tą informacją zamieszczamy dokumenty dla chętnych do startu w imprezie przypominając, iż imprezy nasze organizujemy dla wszystkich chętnych jeżdżących na standardowych samochodach dla nauki, natomiast tym wszystkim, którzy chcą ścigać się o najwyższe lokaty przypominamy o zapewnieniu sobie jak najwyższych standardów bezpieczeństwa poprzez montaż klatek, instalacji gaśniczych, specjalistycznych pasów i ubiorów.
Dla kibiców zamieszczamy plan trasy oraz krótką notatkę dotyczącą zachowania się przy obserwacji imprezy. Wszystkim polecamy krótką notatkę o goszczącej nas Gminie Wielopole Skrzyńskie.

Zapraszam!

Jerzy Matelowski Prezes Automobilklubu Stomil w Dębicy

Do pobrania:

Regulamin Samochodowych Zawodow Klubowych.pdf
Regulamin Uzupelniajacy Wyscig Sośnice 2010.pdf
karta zgłoszenia Sośnice 2010.doc
karta badania technicznego Sośnice 2010.doc
Dla kibica.pdf
Gmina Wielopole Skrzynskie informacja.pdf
lista_zgloszen.pdf
lista_startowa_prowizoryczna.pdf

Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl