sobota, 15.05.2021r.
Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

2012-09-04 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Moto Legendy PRL Bis

AK Stomil oraz zaprzyjaźniony z nami Zbigniew Kotarba zapraszają na Ogólnopolski Zlot Pojazdów Moto Legendy PRL Bis. Będzie to 2-ga w tym roku edycja Zlotu, który odbędzie się 15 września w Tarnowie.

Spotkanie uczestników rozpocznie się o godz. 12 na tarnowskim Rynku, gdzie na kawę i herbatę zaprasza Zastępca Prezydenta Miasta Pani Dorota Skrzyniarz. Postój na Rynku to także okazja do obejrzenia Ratusza, Katedry, Muzeum oraz średniowiecznej Bimy Żydowskiej.

Po godz. 14 nastąpi przejazd na miejsce pikniku motoryzacyjnego "Moto-sobota z Auto-Lex", który będzie okazją do wzięcia udziału m.in. w zabawach i konkursach.

Wieczorem zapraszamy na Stadion Miejski, gdzie podczas Finału Mistrzostw Świata Juniorów na Żużlu zaprezentujemy się przed oficjalnym jego rozpoczęciem (przejazd w kolumnie po torze).

Po meczu zapraszamy do Restauracji Zaścianek na imprezę integracyjną. Wszystkim chętnym zapewniamy pokoje w hotelu Kardamon w cenie 65 zł od osoby.

Uczestników posiadających pamiątkowe flagi ze zlotu w Bieczu zapraszamy gratis, a pozostałych po jej zakupieniu za 20 zł. Liczba uczestników ograniczona.

Zachęcam do przesyłania zgłoszeń na adres: motolegendyprl@gmail.com

Bartek Dziurzyński


Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl