sobota, 02.03.2024r.
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola

2013-03-27

Po Czechowickim i przed Świdnickim

Nasza klubowa załoga Michał Kidawa / Wojciech Wysokiński po rocznej przerwie powróciła na rajdowe oesy. Tym razem za sterami BMW 318is zawodnicy wzięli udział w 7 Rajdzie Czechowickim.

Michał Kidawa: Występ w Rajdzie Czechowickim na pewno możemy zaliczyć do udanych, pomimo straty czasowej spowodowanej różnymi czynnikami. Ten start nastawia nas optymistycznie do reszty sezonu, a przede wszystkim do nowego samochodu, który okazał się strzałem w dziesiątkę. BMW daje mnóstwo frajdy z jazdy i pozwala na zabawianie kibiców efektownymi bokami. Rajd Czechowicki przejechaliśmy własnie z taką misją, rozgrzewając widownię widowiskową jazdą. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało.

Wojciech Wysokiński: Chcielibyśmy podziękować firmom Ravi i Galicja za wsparcie oraz przede wszystkim wspaniałemu zespołowi mechaników, którzy uratowali naszą "Betę" z wielu opresji. Chcemy też podziękować wszystkim zgromadzonych przy trasie za doping i wsparcie, postaramy się dawać Wam coraz to lepsze widowisko. Z tego miejsca chcielibyśmy też zaprosić wszystkich na trasy 41 Rajdu Świdnickiego, w którym wystartujemy w Rajdowym Pucharze Polski w klasie E30. Jedziemy z zamiarem dania sobie i wszystkim oglądającym mnóstwa frajdy, więc będzie się działo. Zapraszamy na OESy.


pp


Nasi partnerzy: