sobota, 15.05.2021r.
Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

2015-12-28 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

IV Dębicka Motoorkiestra

Z wielką przyjemnością zapraszamy na 4 edycję Motoorkiestry, która odbędzie się 10 stycznia na Rynku w Dębicy. Próba będzie miała charakter kryterium ulicznego przebiegającego ul. Kościuszki, Piekarską i Żeromskiego. Na trasie ustawione będą 3 szykany oraz "Barbórkowa" beczka w celu dostosowania średniej prędkości do regulaminu PZM. Dochód z imprezy będzie oczywiście przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Po zawodach będzie można wylicytować przejazdy na prawym fotelu z naszymi zawodnikami oraz gadżety ufundowane przez sponsorów. Licytacje będą odbywały się w muszli koncertowej.

Serdecznie zapraszamy kibiców na tak medialną próbę, pierwsze przejazdy rozpoczną się ok godziny 10:30 i potrwają do ok 14. Następnie odbędą się licytowane przejazdy pokazowe do ok 16:30. Mamy nadzieję, że dzięki takim imprezom jeszcze więcej osób zainteresuje się motorsportem.

Klubowiczów prosimy o uregulowanie składki członkowskiej w wysokości: 60 zł lub dla uczniów 30 zł. Wpłat można dokonywać na konto lub gotówką w dniu zawodów.

pp

Do pobrania:

reg_uzup_Moto_2016_zatwierdzony.pdf
zgloszenie_IV_Dębicka_Motoorkiestra_2016.doc
mapa_Moto_2016.pdf
lista_zgloszen_Moto_2016.pdf
Komunikat_Dyrektora_nr_1.pdf

Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl