Super Sprint XI Dębica Motoorkiestra 2024 o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy. Jak co roku zapraszamy na dębicki rynek w dniu 28

Super Sprint XI Dębica Motoorkiestra 2024 o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy

Jak co roku zapraszamy na dębicki rynek w dniu 28 stycznia na kolejną edycję Motoorkiestry, czyli zawodów samochodowych, których głównym celem jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie to 7 runda Mistrzostw Galicji 2023 w Super Sprint. W zawodach może wystartować każdy, kto posiada sprawny samochód, kask oraz odrobinę chęci. Szczegóły w regulaminie uzupełniającym.

Zapraszamy również kibiców, ponieważ przygotowaliśmy dla nich jak zwykle wiele atrakcji. Oprócz typowych rajdówek, na pewno na starcie pojawią się też driftowozy, których przejazdy na pewno będą bardzo efektowne. W trakcie zawodów będzie można licytować gadżety przekazane przez naszych sponsorów oraz przejazdy pokazowe na prawym fotelu w wybranym przez siebie samochodzie. Do zobaczenia.

UWAGA: lista zgłoszeń Motoorkiestry została zamknięta.
W 5 dni dostaliśmy 40 zgłoszeń. Niestety ze względu na małą pojemność trasy w rynku nie jesteśmy w stanie przyjąć więcej załóg. Osoby, które dostały pozytywne potwierdzenie mailem, zostały przyjęte na listę zgłoszeń.