WYNIKI MOTOORKIESTRA 2024. Już po raz 11 Automobilklub STOMIL w Dębicy zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy organizując

Już po raz 11 Automobilklub STOMIL w Dębicy zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy organizując w dniu 28 stycznia 2024 Motoorkiestrę. Na dębickim rynku od rana odbywały się zawody z cyklu Super Sprint, licytacje oraz przejazdy pokazowe. Względnie dobra pogoda przyciągnęła wielu kibiców, którzy na pewno nie żałowali spędzonego tam czasu.

Część sportowa odbyła się nadzwyczaj sprawnie. Przeważnie sucha i dobrze znana trasa nie sprawiła zawodnikom większych trudności. Tylko 1 auto nie dojechało do mety z powodu awarii. Najszybszy czas zawodów wykręcił nasz nowy klubowy kolega Kacper Maniak w Peugeocie 106. Pełne wyniki w klasach oraz w generalce znajdują się poniżej.

W czasie trwania rywalizacji, w muszli koncertowej można było licytować unikalne gadżety rajdowe takie jak maska od trabanta, ręcznie robiony neon WRC, zegar z tarczy docisku sprzęgła, vouchery, koszulki, autografy oraz wiele wiele innych. Największym zainteresowaniem oczywiście cieszyły się przejazdy pokazowe z zawodnikami, które odbyły się zaraz po zakończeniu części sportowej. Dodatkową atrakcją były wyścigowe wersje Audi R8 oraz Ferrari prezentowane na rynku przez Olimp Racing Team.

Dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie pomogli w organizacji. Członkom Automobilklubu, Burmistrzowi Dębicy Panu Mariuszowi Szewczykowi, Policji, Straży Pożarnej oraz zabezpieczeniu medycznemu. Wszystkim fundatorom, dzięki którym poprzez wszystkie licytacje wspomogliśmy WOŚP kwotą ponad 20 tysięcy złotych oraz Wam uczestnikom i kibicom tego pięknego wydarzenia. Do zobaczenia za rok.