sobota, 20.04.2024r.
Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

2023-01-11

Automobilklub STOMIL w Dębicy zaprasza na jubileuszową X edycję Dębickiej Motoorkiestry, czyli medialnych zawodów samochodowych w samym centrum Dębicy. Idea jak co roku ta sama, czyli wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego oprócz sportowej rywalizacji odbędą się licytacje przejazdów oraz prezentów od sponsorów w muszli koncertowej na dębickim rynku.

Dodatkowo w tym roku Motoorkiestra będzie ostatnią 6 rundą Mistrzostw Galicji 2022, dlatego możemy liczyć również na wysoki poziom sportowy zawodów.


Zawodników prosimy o dokładne wypełnienie załączonego formularza zgłoszenia i przesłanie go na adres akstomil@poczta.fm wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego. Zawodników zrzeszonych w AK Stomil prosimy również o uregulowanie składki członkowskiej za 2023 rok.

Kibiców zapraszamy od godziny 10:15. Do zobaczenia.

UWAGA: W związku z określoną pojemnością trasy X Dębickiej Motoorkiestry oraz ograniczeniem czasowym dostępności dróg lista rezerwowa zostaje zamknięta. Jednocześnie informujemy, że uczestnicy zgłoszeni na listę rezerwowa zostaną dopuszczeni do startu w momencie rezygnacji którejś z załóg z oficjalnej listy zgłoszeń. O tym fakcie zostaniecie Państwo poinformowani. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.  

Wszystkich zawodników prosimy o zapoznanie się z załączonymi komunikatami, informacją oraz listą zgłoszeń. Zmieniliśmy harmonogram czasowy zawodów, prosimy o stawienie się w biurze oraz na BK o wyznaczonych godzinach.

pp

Nasi partnerzy: