Zawodnicy

Największą sekcją Automobilklubu STOMIL w Dębicy jest sekcja samochodowa. Zrzesza ona kierowców i pilotów startujących w SuperOesach, Wyścigach, KJS-ach, Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Wszyscy zawodnicy poniżej przedstawieni w formie alfabetycznej

Kierowcy

Adam Sidor

Renault Clio RS

Albert Florkiewicz

Subaru Impreza GT

Andrzej Dykas

Subaru Impreza WRX STI N14

Andrzej Kaczmarek

Seat Leon 1.8 Turbo

Bogdan Chwaszcz

Honda Civic

Dominik Momola

BMW e36

Dominik Przywara

Renault Clio Sport

Filip Hałka

Citroen C2

Grzegorz Olszewski

Opel Astra GSi

Igor Maciechowski

BMW 330 Compact

Jacek Bieszczad

Honda Civic Type-R

Jakub Czoch

Subaru Impreza GT

Jakub Kosiba

Honda Civic

Jan Biegoń

Toyota MR2

Jan Pięta

FSO Polonez

Jan Sulisz

Fiat 126p 900

Jerzy Suder

Ford Fiesta Proto

Kacper Maniak

Peugeot 106 Rallye

Kamil Kędzierski

BMW e30 V8

Kamil Momola

Fiat Seicento

Kamil Sakłak

Fiat 125p 1.8is PROTO

Krzysztof Łuszcz

BMW 325 e36

Łukasz Kamiński

Peugeot 106 Rallye

Marcin Bulzak

Citroen Saxo VTS

marcin Tabasz

Fiat 126p

Marek Pacholarz

Peugeot 106 Rallye

Mateusz Czoch

Fiat Cinquecento

Patryk Szalacha

Fiat Seicento

Paweł Prokop

BMW 320 Compact

Piotr Jurkowski

Fiat 126p

Piotr Kudłacz

Mitsubishi Lancer EVO VIII

Robert Wilk

Fiat 126p

Sebastian Kosiba

Seat Ibiza

Tomasz Pawełek

Fiat Cinqucento 1.2

Wojciech Marciniec

Fiat 126p 900

Piloci

  1. Albert Florkiewicz
  2. Aleksandra Piekarska
  3. Barbara Skawińska-Folta
  4. Jakub Kubat
  5. Kamil Drygaś
  6. Konrad Lipiński
  7. Łukasz Patla
  8. Marek Czarnota
  9. Marek Szęszoł
  10. Mariusz Gawlik
  11. Mariusz Panek
  12. Monika Nagórzańska
  13. Oskar Tichanowicz
  14. Paweł Piczak
  15. Waldemar Ulak
  16. Wojciech Wysokiński
  17. Wojtek Nagórzański

Trial

W Mistrzostwach Polski w trialu w barwach Automobilklubu STOMIL w Dębicy startują:

  1. Konrad Susz – Montesa 300

W Pucharze Polski w trialu w barwach Automobilklubu STOMIL w Dębicy startują:

  1. Marek Pawlikowski – Montesa 300
  2. Grzegorz Grabowy – Gas Gas 300
  3. Tomasz Susz – Vertigo 300
  4. Patryk Cholewa – Montesa 300

BRD

Pod kierownictwem Jerzego Ostręgi w Automobilklubie działa sekcja Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zrzesza ona uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej, którzy z sukcesami od lat startują w turniejach BRD.

Grupa Młodsza:

  1. Julia Świętoń
  2. Patrycja Wych
  3. Julian Augustyn
  4. Jakub Hebda
  5. Karol Czajka
  6. Julian Kolak
  7. Adam Szumowicz
  8. Aleksandra Maślanka
  9. Kornelia Lasko

Grupa Starsza:

  1. Emilia Piekarz
  2. Anna Kizior
  3. Aleksandra Czajka
  4. Adam Piekarz
  5. Maciej Kubicki
  6. Miłosz Stachowicz
Scroll to Top