sobota, 15.05.2021r.
Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

2012-09-14 | komentarzy: 40 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

4 eliminacja SZK 2012 Dzwonowa - Jodłowa

Żeby nie było żadnych skojarzeń i żeby żaden z zawodników nie przeszedł do historii jako Dzwonnik Roku, 4 eliminacja SZK 2012 będzie nosiła nazwę Jodłowa.

Po ostatnim naszym Wyścigu na Rzeszowskim Forum Rajdowym była dyskusja, co zrobić aby adrenalina nie brała góry nad zdrowym rozsądkiem, aby demokracji w naszym rajdowaniu nie zastąpić dyktatem ograniczającym długość odcinka czy dopuszczalną średnią prędkość. W tym zakresie są tylko 2 nakazy: dla kierowcy - rozsądek, dla organizatorów - roztropność. Od 40-stu lat jesteśmy Klubem niezależnym, sfederowanym w PZM, kierujemy się tylko powyższymi zasadami i w związku z tym nie robimy większych błędów. Do mniejszych zawsze się przyznajemy i w miarę możliwości staramy się je naprawić.

Trasa tej eliminacji jest bardzo wymagająca ale najbardziej bezpieczna spośród wszystkich tegorocznych. Każdy znajdzie w niej coś, z czego będzie zadowolony i mile będzie wspominał do przyszłego roku. Już przed startem jestem pewny Waszego sukcesu, którego Wam koledzy po raz kolejny życzę.

W skrócie o Rajdzie:

  • data: 23 września 2012, godz. 9-17
  • trasa: 2,7 km przejeżdżana 6 razy (zapoznawczy, 2 treningowe, 3 wyścigowe) - w sumie 16,2 km
  • wpisowe: 100 zł, załoga znajduje się na liście zgłoszeń dopiero po opłaceniu wpisowego, załogi bez opłaconego wpisowego wpisywane są tylko na listę rezerwową
  • całkowity zakaz przebywania na trasie eliminacji przez zawodników startujących pod rygorem wykluczenia
  • próba stop-start: w celu obniżenia średniej prędkości na trasie odcinka będzie umieszczony punkt w którym załoga ma zatrzymać samochód i po znaku sędziego ponownie ruszyć, szczegóły i kary w regulaminie uzupełniającym

Patronat medialny: www.ryglice-okolice.pl

Komunikat nr 1. W dniu zawodów odbiór administracyjny i badanie techniczne rozpocznie się o godzinie 7.


Prezes AK STOMIL Jerzy Matelowski

Do pobrania:

mapka_jodlowa2012.pdf
regulamin_uzupelniajacy_jodlowa2012.pdf
karta_zgloszenia_jodlowa2012.doc
regulamin_samochodowych_zawodow_klubowych2012.pdf
lista_zgloszen_jodlowa_2012.pdf
plakat_jodlowa.pdf
lista_startowa_jodlowa_2012.pdf

Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl