sobota, 15.05.2021r.
Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

2013-05-12 | komentarzy: 4 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Klubowy sukces na Rajdzie Nadwiślańskim

W sobotę nasi klubowi koledzy rywalizowali w Rajdzie Nadwiślańskim - II rundzie Rajdowego Pucharu Polski. Załoga Adam Sidor / Bartłomiej Dziurzyński zajęła 2 miejsce w markowej klasie Astry oraz 10 w klasyfikacji generalnej.

Adam Sidor: Druga runda i drugie podium no i jak tu się nie cieszyć. Jechało się naprawdę dobrze, samochód spisywał się bez zarzutu. Oczywiście jak to na rajdzie zdarzały się drobne błędy. Najwięcej kosztowało nas zgaszenie auta na jednym z hamowań, po którym to nie mogłem uruchomić silnika i uciekło ponad 40 sekund. W ten sposób przegraliśmy 1 miejsce w klasie (różnica 4,9 sek). Musimy dalej popracować nad eliminowaniem takich drobnych błędów,  a wyniki napewno będą jeszcze lepsze.

Bartłomiej Dziurzyński: Bardzo fajny Rajd i dobry wynik. Wygląda na to, że w końcu wszystko jest na swoim miejscu i zaczyna dobrze działać. Dziękujemy naszym sponsorom: Rotinger, Moto-Hurt, ZPN Tabor oraz sieć serwisowa Degum. Kolejna runda Pucharu już za 2 tygodnie w Wiśle, na którą jedziemy w bardzo dobrych nastrojach - do zobaczenia na trasach.

Druga klubowa załoga Michał Kidawa / Wojciech Wysokiński zajęła 2 miejsce w markowej klasie E30 oraz bardzo dobre 7 miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu!

Michał Kidawa: Rajd życiówka, na którym odkryłem wiele limitów swoich i samochodu. Osiągnęliśmy też życiowe wyniki: 3 czas w generalce na OS5 Celejów oraz 7 miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Kibice też chyba mieli na co popatrzeć, mam nadzieję że podobało im się tak samo jak na Rajdzie Świdnickim. Chciałbym też podziękować Marcinowi, Maćkowi i Michałowi za to, że znów pomimo licznych przeciwności wszystko zadziałało (łącznie z oklejeniem). Do zobaczenia na Rajdzie Wisły!

Wojciech Wysokiński: Jak już Michał wspomniał "rajd życiówka", dodam, że nie tylko dla niego. Uzyskany wynik pokazuje, że jesteśmyw stanie walczyć o wysokie lokaty i to nas bardzo cieszy. Jeśli chodzi o sam rajd, organizator stanął na wysokości zadania: profesjonalna organizacja, super odcinki specjalne (w szczególności Wilków, bardzo zróżnicowany i wymagający) ogólnie impreza godna polecenia! Chcielibyśmy podziękować firmom Ravi i Galicja za wsparcie oraz wszystkim zgromadzonym przy trasie za doping.

Gratulujemy!

Przejazdy A.Sidor / B.Dziurzyński

Onboard OS1 M. Kidawa / W.Wysokiński

Przejazdy M.Kidawa / W.Wysokiński
pp


Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl