poniedziałek, 25.05.2020r.
Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

2014-04-19 | komentarzy: 28 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Wyścig 660 lat Pilzna

Automobilklub STOMILw Dębicy, Burmistrz Miasta Pilzna Pani Ewa Gołębiowska oraz mieszkańcy Gminy Pilzno zapraszają na wyścig samochodowy, który odbędzie się w dniu 25 maja z okazji obchodów 660-lecia lokacji miasta Pilzna. Będzie to II eliminacja Samochodowych Zawodów Klubowych 2014.

Trasa o długości 1,5 km jak zwykle wytyczona będzie na ciekawym odcinku drogowym, przypominającym zeszłoroczny wyścig w Jodłowej. Ze względu na fakt, że droga po której będziemy jeździli jest nowa oraz charakterystykę zakrętów i poboczy, jesteśmy zmuszeni ustawić 11 ograniczeń cięć. Chcemy po Wyścigu oddać ją w nie naruszonym stanie i mamy nadzieję, że posłuży nam jeszcze wiele razy. Z kolei ilość zakrętów na trasie powoduje, że nie potrzebne są szykany spowalniające, co z pewnością ucieszy wielu zawodników.

Aby znaleść się na liście startowej należy przesłać do nas poprawnie wypełnioną kartę zgłoszenia oraz wpłacić wpisowe w wysokości 100zł. Niestety OKSS narzucił nam zmianę w regulaminie i załoga musi składać się z kierowcy oraz pilota. Na kilka dni przed Wyścigiem pojawi się mapka trasy oraz onboard.

Dzięki sponsorom, na zawodników biorących udział w Wyścigu czekają atrakcyjne nagrody. Adam Radwański właściciel Oberży Zakapior z Polańczyka ufundował obiad dla załogi z klasy 2, która po zakończeniu wyścigu będzie miała wystarczającą ilość paliwa, żeby tam dojechać :) Z kolei dzięki Adamowi Sidorowi firma Rotinger - producent tarcz hamulcowych - ufundował swoje produkty dla dwóch załóg z klas 3 i 4, które na mecie udowodnią, że najbardziej używały hamulców. Zapraszamy.


pp

Do pobrania:

Regulamin_uzupelniajacy_PILZNO_2014.doc
zgloszenie_Pilzno_2014.doc
lista_zgloszen_pilzno_2014.pdf
plakat_pilzno_660.jpg
mapka pilzno 2014.pdf
prowizoryczna_lista_startowa_pilzno_2014.pdf

Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl